Oferta specjalna

Wykrywanie podsłuchów i urządzeń GPS

10Agencja Bezpieczeństwa Biznesu oferuje usługi:

  • sprawdzenia pod kątem wykrywania podsłuchów pomieszczeń, pojazdów i sprzętu teleinformatycznego,
  • wykrywanie niepożądanego oprogramowania w komputerach firmowych i domowych oraz instalacji GPS w pojazdach.

Dysponujemy szeroką gamą specjalnego sprzętu pozwalającego na skuteczne ujawnienie urządzeń lub instalacji podsłuchowych.Jeżeli z kręgu twoich bezpośrednich współpracowników w niewiadomych okolicznościach wypływają informacje to jesteś prawdopodobnie obiektem zainteresowania konkurencji, która mogła zastosować nielegalne środki techniczne do zbierania danych. Dla bezpieczeństwa swojego biznesu oraz bezpieczeństwa twoich bliskich upewnij się, czy nie jesteś obiektem inwigilacji lub potencjalnym obiektem ataku.

Kamuflaże

18Specyfika prowadzonych działań operacyjnych w służbach specjalnych i policji wykształciła w obszarze techniki specjalnej pojęcie kamuflażu jako określenie zamaskowanych urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk wykorzystywanych do zbierania dowodów lub rejestracji zdarzeń. Profesjonalne prowadzenie działalności detektywistycznej wymaga również posługiwaniem się tego typu sprzętem, który ukryty w urządzeniach lub przedmiotach nie zmieniając ich funkcji użytkowej pozwoli na rejestrację materiału dowodowego. Proponujemy szeroka gamę urządzeń technicznych w różnych obszarach cenowych, możliwych do wykorzystania w kamuflażach budowanych indywidualnie – w zależności od potrzeb i uwarunkowań. Zapewniamy niepowtarzalność stosowanych rozwiązań, która jest bezpośrednim gwarantem sukcesu prowadzonych czynności.

Przypominamy, że stosowanie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w polskim systemie prawnym jest obwarowane wieloma przepisami – dla uniknięcia problemów udzielamy bezpłatnych porad w tym zakresie.

Środki techniczne

Agencja Bezpieczeństwa Biznesu prowadzi sprzedaż urządzeń technicznych:

  • rejestracji obrazu i dźwięku,
  • urządzeń GPS,
  • podsłuchów,
  • kamer,
  • mikrofonów.

W sprawie zakupu urządzeń prosimy o bezpośredni kontakt. Po ustaleniu Twoich potrzeb dostarczymy Ci urządzenie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania, a jednocześnie będzie w atrakcyjnej cenie wobec produktów oferowanych przez konkurencję.